KarganWorld serwer minecraft

serwer RP minecraft

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-08-23 21:18:45

Fanik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 14
Punktów :   

Bezpodstawny ban

Hishot dał mi bezpodstawnego bana. Uważam to za niesprawiedliwość ponieważ sam mnie obraża a kiedy Ja powiedziałem że jest : jak tchórz (nie nazwałem go tchórzem) wlepił mi bana. Wiem że na nic nie wpłynie moja skarga bo to w końcu to jego serwer i robi co chce. Nie obraziłem Hishota ani nawet nie obrzuciłem go obelgami. Za każym razem dawałem przedsionek "jak" dlatego w ten sposób nie złamałem żadnej zasady regulaminu. Hishot podczas tej dyskusji go złamał, Ja starałem sie tylko pociągnąć rozmowe ponieważ gdy tylko Hishot zaczyna rozumieć że nie ma racji od razu zaczyna wyzywać i wytykać błędy. Niech mnie kickuje tak jak jest w regulaminie to sie poprawie a nie wytyka mi to. W tej ani w innej wypowiedzi nie staram sie obrazić Hishota, poprostu próbóje z nim dysktuwać. Przepraszam jeżeli uważasz że Cie obraziłem. Uważasz że miałeś jakieś podstawy- zapraszam na steama podysktujemy. (znając życie powiesz że zamknąłeś temat jednak to sprawy nie zakończy). Poza tym - nie narzekam, staram sie powiadamiać Cie o istniejacych problemach które moge ulepszyć serwer(rzeczywiście czasem zdarza mi sie narzekać ale nie robie tego często- z góy przepraszam). Mam również nadzieje że wysilisz sie i że napiszesz mi pożądną odpowiedż w obronie swoich racji. Jeżeli nastąpi zwrot akcji i to Ja będę w błędzie pogodze sie z tym(nie będę Cie banował xD) i przyznam Ci racje.

Przepraszam jesi czujesz sie urażony (działałem pod w wpływem emocji tak jak i Ty ale to tylko gra -,-)
(z góry- sroka za ortografie)

Offline

 

#2 2011-08-26 18:31:36

Hishot

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 37
Punktów :   

Re: Bezpodstawny ban

Posłuchaj.... Jesteś ode mnie niższy rangą więc ? Jakiś szacunek należy mieć,  gdy grałem na innych serverach nawet nie ośmieliłem się nazwać Admina, że zachowuje się "jak" tchórz.

//Zamykam, nie chce aby zrobił się spam - wszelkie problemy - steam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vstransmys.pun.pl www.aod-coj.pun.pl www.provet3rans-clan.pun.pl www.skiexpressbus.pun.pl www.lekarski3.pun.pl